"Měním životy lidí k lepšímu. Pomáhám jim odhalit a žít jejich maximální potenciál."

Získejte tipy pro šťastný a naplněný život a maximální využití svého potenciálu.

PŘIHLASTE SE

Reference

Pavel Trnka

profesionální trader


Nejvíc mě potěšilo, že Míša dokázala správně a rychle odhalit stavy, které mě blokovaly k úspěchu v mé práci. Dokázala mi víc otevřít oči, na co se zaměřit.

Ladislav Beneš

podnikatel


Splnilo se mi to, co jsem si přál. Negace všeho druhu se snažím vyhnat ze své mysli už nějaký čas, a setkání s Míšou mi i v tomto směru pomáhají. Nejvíc, co jsem si odnesl, je uvědomění si, kudy cesta nevede.Také jsem překonal strach z neúspěchu a strach, že bych mohl udělat chybu. Často si přehrávám cvičení, která jsme dělali. Setkání s Míšou je vždy příjemným připomenutím toho, že co si člověk vpustí do hlavy, s tím pak žije a podle toho také žije. Velmi důležité je pro mne uvědomění si, že moje psychická stránka je ještě důležitější pro obchod, než znalosti.

Lucie Königová

koučka a lektorka, autorka projektu (Ne)gramotný rodič


Díky Míše se mi podařilo v krátkém čase uvést moje myšlenky a sny v život. Byla mi skvělým pomocníkem, rádcem, průvodcem a parťákem při přípravě i realizaci. Blízká mi byla i její empatie a vztah k tématům, která jsou mým životem, koníčkem i prací. Sladily jsme se na společnou vlnu tudíž velmi rychle. Je pro mě důležité, spolupracovat s těmi, kteří jsou podobně nadšení jako já, protože pak nejen vzájemná práce je radostí, ale celkový výsledek je zhodnocení této nenahraditelné kreativní energie. Spolupráce s Míšou mě bavila a těším se na další společné aktivity, protože jsou pro mě zárukou nejen pohodové, tvůrčí a obohacující spolupráce, ale především profesionální kvality.

Radoslav Kozlov

podnikatel, sportovec


Miška, veľké ďakujem za raňajkový tip :) Úžasné. Hlad pociťujem oveľa neskôr :) A tiež veľké ďakujem za ozdravné hypnotické sugescie, v bazéne je to teraz o level vyššie. Si úžasná a som rad ze si môžem užívať tvoj skvelý koučing aj keď zatiaľ iba cez Skype.

Petra Žďárská

Herečka a konzultantka Feng-shui


Míšu si prostě zamilujete. Tato drobná žena dokáže vlídně, příjemně a s humorem ukázat, že hubnout jde, a není to zdaleka jen o stravě. Strava je část, ale primární je hlava. Míša používá speciální techniky k tomu, aby se v nás odehrály změny ke správnému nastavení. Nejlepší na tom je, že aplikovatelnost metody je úplně na všechno. Míša působí v oboru velmi dlouho a je vidět, že si prošla různými oblastmi zdravého životního stylu, proto bych se pro každou další radu obrátila znovu jen na ni. Díky své milé povaze přitahuje Míša velmi pozitivní lidi - na semináři tak byla velmi příjemná atmosféra po celou dobu. Míše upřímně děkuji.

Maksym Vykhoryev

podnikatel a profesionální trader


To, co jsem se naživo dozvěděl, se vůbec nedá srovnat s knížkami nebo návody. Takže vřele doporučuji. Co se týče tradingu, tak psychika je obrovsky důležitá. Můžete se naučit spoustu postupů a strategií, ale bez zvládnuté psychiky to nejde. Řekněme, že psychika tvoří 70% úspěchu a know how tak 30%. Vřele doporučuji a jsem rád, že jsem mentoring podstoupil.

Marek Odrobina

advokát, podnikatel


S Míšou jsem spolupracoval na novém projektu. Byla hnacím motorem a i mě samotného inspirovala k lepším a lepším výkonům. Práce s ní mě bavila a posouvala dál zároveň. Momentálně se nechávám dál mentorovat pro rychlejší dosažení profesních plánů i zlepšení životosprávy.

Ľubomír Ivanov

profesionální trader


Míšo, díky za zajímavý workshop a cvičení. Dnes jsem měl možnost vyzkoušet v praxi to, co jsme řešili na workshopu. Oproti dřívějšímu chování změna 100%. Zůstal jsem úplně v klidu, nezpanikařil jsem. Byl jsem schopný racionálně vyhodnotit situaci a pokračovat dál. Měl jsem emoce i situaci plně pod kontrolou. Díky tomu jsem vydělal 4500€. Těším se na mentoring!

Lukáš Macas


Chtěl jsem se zbavit velké nadváhy a zlepšit zdraví. Snažil jsem se, ale problém byl v závislosti na cole. Míša mi zodpověděla otázky kolem výživy, tréninku, ukázala mi techniky k motivaci a taky jak se zbavit závislosti. Během několika minut jsem nebyl schopný si vzpomenout, jak vůbec coca-cola chutná. Od té doby mě vůbec neláká a i když jsem si ji dal v práci, nijak mi nechutnala. Krom toho pokračuji v tréningu a mám 10kg dole.

Alena Drábková

manažerka obchodu


Můj první kurz s Míšou byl super a přiznávám, že jsem ze začátku moc nevěřila, že by se mi váha ještě pohnula... A ono to šlo :) Sešly jsme se i pěkná parta. Během kurzu jsem zhubla 8 kg, celkem už 40 kg :)

Eva Nováková

Účastnice Hubneme krok za krokem


Míšo, jedním slovem: Děkuji. Jako bych se přes Vaše videa dívala do zrcadla. Mluvené slovo ještě více zapůsobí a nutí nás zamyslet se nad vlastním konáním. Snažím se své celoživotní ŠPATNÉ stravování změnit a Vaše videa jsou velkou podporou. Je vynikající, že Vás máme.

Katka Galasová


Jsem opravdu vděčná, že jsem se na Váš seminář přihlásila, Vaše slova byla inspirativní a teď toho mohu dokonce využít a pomoci známé. Děkuji Vám.

Jana K.


Míša mi moc pomohla, když jsem se na ní obrátila s prosbou o konzultaci kvůli svému zdravotnímu stavu a dietě kvůli warfarinu. Ukázala mi nové možnosti a vysvětlila vše kolem jídla, těla a fungování. Byla první, kdo to neviděl tragicky. Moc mě povzbudila a vysvětlila mi, co dělat, aby se můj stav zlepšil. Už během našeho rozhovoru úplně zmizel ten balvan, když jsem viděla, že stačí pár změn a život jde hezky dál.

Jana Becková

Účastnice Hubneme krok za krokem


Rozhodně se mi líbí přístup Míši a velmi se mi líbilo téma psychika. Víte, když držíte dietu, může nastat chvíle kdy hřešíte. A co se stane pak? Obviňujete se, stydíte se, cítíte se hrozně, myslíte si, že jste k ničemu. Dospějete  k názoru, že hubnutí vlastně pro Vás nemá cenu a že to nedokážete a přejíte se. Je to začarovaný kruh, ze kterého se těžko dostáváte ven. Tento problém a mnohé další psychické problémy jsme probírali a uvědomila jsem si, jak moc je psychika důležitá a nejen to. Nejlepší na tom kurzu podle mého názoru je, že nedostanete přesný návod, jak s těmito problémy bojovat, ale navede Vás na správnou cestu k tomu, abyste řešení našli sami. Funguje to i s jídlem. Když dostanete již hotový jídelníček do ruky a budete se jím řídit, zhubnete. Ale nikdy si neuvědomíte, proč jste vlastně přibrali a nebudete se s tím později umět vyrovnat sami. My jsme se díky tomuto kurzu naučili sestavit si správně jídlo, vybírat kvalitní, zdravé potraviny. Je to překvapivě snadné. Mám daleko více energie, netrpím hlady a už to je vidět i na mé postavě. Od semináře jsem shodila 6 kg. A pevně věřím tomu, že kdybych náhodou znovu potřebovala zhubnout, dokážu to sama, zdravě a bez jojo efektu.

Tereza Záhorčíková

Účastnice Hubneme krok za krokem


Je to skvělé. Po lekcích s Míšou znovu obleču džíny, které mám moc ráda. Navíc mám daleko lepší pleť, nehty i vlasy. Nikdy jsem se necítila tak dobře.

Radka Čermáková

Účastnice Hubneme krok za krokem


Chtěla jsem zhubnout proto, že mě dlouhodobě trápila nadváha a ráda bych si koupila oblečení bez depresí ze zkoušení. Hodně důležitým impulzem ale bylo, když jsem viděla, jak moje neteř chodí ven s dětmi a jak si hrajou. Záviděla jsem jí a bylo mi hrozně líto, že já se svými kily, které jsem po dětech nabrala nezvládnu vyjít ani do druhého patra bez zastávky a zadýchávání, dělalo se mi mdlo. A když jsme chodili s dětmi na nákup a tak, tak jsem na ně musela pořád volat, aby neutíkaly… Zhubla jsem 6 kg, ale kondice se mi zlepšila hrozně rychle, začala jsem i trochu cvičit, a ty naše dvě patra už vyšlápnu s dětmi v pohodě.

Michaela Nováková

Účastnice Hubneme krok za krokem


V kurzu jsem se naučila jak správně vybírat kvalitní potraviny. Hlídám si správný poměr živin. Díky kurzu jsem vyřešila i psychické problémy spojené s hubnutím, jako je třeba přejídání ze stresu nebo chutě na sladké.

Aneta Pohlová

Účastnice Hubneme krok za krokem


Začínám si uvědomovat, proč jsou některé potraviny lepší než jiné. Míša si pro nás připravila dobrou hru, díky které jsme si lépe uvědomili chybné stravovací návyky. Učíme se jak jíst tak, aby jsme měli všechny živiny důležité pro správný chod našeho těla. Je pravda, že už si automaticky vybírám zdravější potraviny a pečlivěji vybírám, co koupím a co ne.

Lucie K.

Účastnice Hubneme krok za krokem


Chtěla jsem zhubnout kvůli maturáku, abych si mohla vybrat šaty, jaké se mi líbí a ne, do jakých se vejdu. Podařilo se, zhubla jsem 6 kg, a ještě chci pokračovat.

Dana Uhrová

Účastnice Hubneme krok za krokem


Kurz hubnutí, který Míša vede, je nový, přínosný a hlavně časově vyhovující. Moc mi pomohl. Zatím hubnu dále. Doporučuji! Výchozí váha 99 kg, současná váha 91 kg.

Míša Soukupová

Můj příběh


Kdo jsem, co dělám a jak, co mě k tomu vede...


O Míše

Míša a známé osobnosti

Při své práci se setkávám s řadou skvělých lidí. Osobností z oblasti zdraví, NLP, psychologie, byznysu...

Míša a osobnosti