"Měním životy lidí k lepšímu. Pomáhám jim odhalit a žít jejich maximální potenciál."

Získejte tipy pro šťastný a naplněný život a maximální využití svého potenciálu.

PŘIHLASTE SE

Míša a známé osobnosti


Při své práci se setkávám s řadou úžasných lidí. S osobnostmi z oblasti zdraví, NLP, psychologie, byznysu, osobního rozvoje atd. Tady je několik z nich.


Peter Sasín a Ivetka Klimeková

Zakladatelé NLP Akadémie na Slovensku a mí učitelé. Peter je autor knižního bestselleru TRIUMF, perfektní řečník a expert na řeč těla a hypnózu. Studoval NLP u Richarda Bandlera, jako například i světový motivační řečník Tony Robbins nebo Paul McKenna. Iveta NLP vzdělání získala v Německu a Velké Británii. Mezi její učitele patří například Dr. Richard Bandler, Paul McKenna, Marc A. Pletzer.


Andy Winson

Andy je zakladatelem Akadémie osobnostného rozvoja Andyho Winsona, autorem knižního bestselleru Mysli, Konaj, Zbohatni a online programu Makač vs. Bohač. Je skvělým řečníkem a motivátorem.


Mark Džirasa

Mark Dzirasa je spisovatel, trenér, korporátní kouč, mentor a podnikatel. Přednáší o komunikaci, time managementu, osobní efektivitě, vyjednávání. Vyučuje prodejní a prezentační dovednosti, teambuilding, leadership.


Jan Mühlfeit

Jan Mühlfeit je globální stratég, kouč a mentor. Roky působil ve firmě Microsoft v nejužším vedení. Dnes celosvětově školí manažery a všechny ty, kteří chtějí objevit a naplno využít svých silných stránek.


Dragan Vujovič

Dragan je mentální trenér, lektor Silvovy metody a osobního rozvoje. Pořádal už přes 500 seminářů a osobně školil a trénoval více než 45 000 lidí ve Střední a Východní Evropě. Je autorem programu Vítězná mysl.


Eric Ho

Eric je zakladatel největšího závodu na recyklaci ocele a pneumatik ve Velké Británii, majitel franšízy YoYo Noodle. Založil a vede charitativní organizaci YoYo Mission. Působí jako motivační speaker a mentor.


John Lee

John Lee je výkonný ředitel a spoluzakladatel společnosti Wealth Dragons. Mezinárodní motivační speaker. Obchoduje s realitami a na forexu.Julianne Ponan

Úspěšná podnikatelka a mentorka. Julianne dokázala během 2 let z ničeho vybudovat super food firmu se zdravými tyčinkami a ovládnout maloobchodní trh.


Mgr. Martin Jelínek

Zakladatel vzdělávací společnosti pro poradce pro výživu, ATAC, a autor úspěšných knížek o výživě.


RNDr. Petr Fořt, CSc

Jeden z nejuznávanějších autorů knih o dietologii v ČR a autor několika doplňků stravy. Přednáší poradcům pro výživu a trenérům fitness.


Kamal Hyman

Kamal je jeden z nejmladších profesionálních motivačních speakrů v Anglii, přednášel už před 25000 posluchači po celém světě, nesl a zapaloval olympijský oheň a získal ocenění Národní podnikatel roku 2015.


Mark Anastasi

Online podnikatel, specialista na online marketing, multimilionář a autor knihy The Laptop Millionaire. Sám začínal doslova z nuly.