Měním životy lidí k lepšímu.
Pomáhám jim odhalit a žít jejich maximální potenciál.

Získejte tipy pro šťastný a naplněný život a maximální využití svého potenciálu.

PŘIHLASTE SE

Michaela Soukupová

Koučka a mentorka zdravého životního stylu, NLP Master


Mým posláním je pomáhat lidem, aby byli ve svém životě, těle a se svým tělem opravdu šťastní. Co to znamená? To znamená, že se člověk cítí skvěle - psychicky i fyzicky - a žije život podle svých představ. Co si naplánuje, toho dosáhne. Má dobré vztahy s rodinou, přáteli, kolegy, obchodními partnery, zákazníky, i se svým partnerem. Zkrátka se mu daří.


Trenérka, výživová poradkyně, majitelka fitness

Vždycky jsem se zajímala o zdravý životní styl, pohyb i výživu. Po dokončení vysoké školy jsem vybudovala dámské fitness. Absolvovala jsem spoustu školení, seznamovala se s trenéry, fyzioterapeuty a odborníky na výživu a naučila se, jak tělo funguje a co kdy potřebuje.

V té době za mnou začali chodit kamarádi, známí a klientky, abych jim poradila, jak mohou zlepšit svoji postavu i kondici. Vedla jsem pravidelné kurzy snižování nadváhy.

Časem jsem zjistila, že jen pohyb a zásady zdravé výživy (už vůbec ne počítání kalorií) nestačí.

Sama na sobě jsem viděla, že ani štíhlost a dobrá fyzická kondice není vše. I když už jsem dávno byla trenérka i výživová poradkyně a věděla co a jak, hektický životní styl a stres dělaly své a tělo znatelně dávalo najevo, že takhle opravdu ne. Měla jsem problémy s akné, rozházené hormony („díky“ antikoncepci) a další zdravotní potíže. Bylo na čase dát se skutečně do pořádku

K tomu jen racionální výživa nestačila, takže jsem musela znovu hledat, učit se a tentokrát i testovat sama na sobě, jak konkrétní potraviny působí a jak je poskládat, aby tělo získalo maximum...

Moje uvažování o jídle se změnilo z „co ještě moje tělo zvládne a ustojí“ na „čím ho můžu podpořit, posílit, dodat energii… co mi které potraviny dávají nebo berou?“

Podařilo se mi důsledně pročistit tělo a vše napravit a sestavit tak, že akné zmizelo a pleť se krásně uzdravila, hormony se perfektně vyladily a moje tělo září energií a zdravím jako nikdy předtím.

Ke kurzům a soukromým konzultacím pro řešení váhy přibyly také konzultace ohledně výživy a celkového zdraví. Později jsem se rozhodla dát svoje know how do online kurzu, který pomůže mnohem více lidem, protože nebudeme omezení místem ani časem. Tak vznikl program Hubneme krok za krokem a další.

To co jsem si se svými klienty mohla uvědomit, je, že hubnutí i jakákoli změna opravdu začíná a končí v hlavě.

Toto poznání mě vedlo k dalšímu studiu. K několika semestrům psychologie se přidal intenzivní osobní rozvoj, koučování a nakonec NLP - Neurolingvistické programování.


NLP Master a koučka

Právě NLP mě nadchlo svým přístupem a úspěšností. Ukázalo mi, že změna nemusí trvat měsíce ani roky. Naopak, účinná a trvalá změna je vždy rychlá. Objevila jsem nové strategie a naučila se pracovat i na podvědomé úrovni.

Sama jsem odstranila spoustu “bloků”, které mi ještě bránily v dosahování cílů a komplikovaly život. Zbavila jsem se různých strachů, fóbie z pavouků a dokonce i alergie. Pochopila jsem, že lidé nejsou pokažení a že nás mohou omezovat jen naše vlastní přesvědčení.

Hlavně jsem získala techniky a know-how, které ovládá jen malé procento odborníků. Vše jsem spojila se svou dosavadní praxí a se svými klienty pracuji podle zásad NLP a předávám jim velmi účinné nástroje pro změnu a dosahování vytouženého cíle.

Tak, aby mohli konečně žít život, po kterém touží.


 • Alena
  Můj první kurz s Míšou byl super a přiznávám, že jsem ze začátku moc nevěřila, že by se mi váha ještě pohnula... A ono to šlo :) Sešly jsme se i pěkná parta. Během kurzu jsem zhubla 8 kg, celkem už 40 kg :)
  Alena Drábková
  manažerka obchodu
 • Marek Odrobina
  S Míšou jsem spolupracoval na novém projektu. Byla hnacím motorem a i mě samotného inspirovala k lepším a lepším výkonům. Práce s ní mě bavila a posouvala dál zároveň. Momentálně se nechávám dál mentorovat pro rychlejší dosažení profesních plánů i zlepšení životosprávy.
  Marek Odrobina
  advokát, podnikatel
 • Maxim
  To, co jsem se naživo dozvěděl, se vůbec nedá srovnat s knížkami nebo návody. Takže vřele doporučuji. Co se týče tradingu, tak psychika je obrovsky důležitá. Můžete se naučit spoustu postupů a strategií, ale bez zvládnuté psychiky to nejde. Řekněme, že psychika tvoří 70% úspěchu a know how tak 30%. Vřele doporučuji a jsem rád, že jsem mentoring podstoupil.
  Maksym Vykhoryev
  podnikatel a profesionální trader
 • Petra Žďárská
  Míšu si prostě zamilujete. Tato drobná žena dokáže vlídně, příjemně a s humorem ukázat, že hubnout jde, a není to zdaleka jen o stravě. Strava je část, ale primární je hlava. Míša používá speciální techniky k tomu, aby se v nás odehrály změny ke správnému nastavení. Nejlepší na tom je, že aplikovatelnost metody je úplně na všechno. Míša působí v oboru velmi dlouho a je vidět, že si prošla různými oblastmi zdravého životního stylu, proto bych se pro každou další radu obrátila znovu jen na ni. Díky své milé povaze přitahuje Míša velmi pozitivní lidi - na semináři tak byla velmi příjemná atmosféra po celou dobu. Míše upřímně děkuji.
  Petra Žďárská
  Herečka a konzultantka Feng-shui
 • Rado
  Miška, veľké ďakujem za raňajkový tip :) Úžasné. Hlad pociťujem oveľa neskôr :) A tiež veľké ďakujem za ozdravné hypnotické sugescie, v bazéne je to teraz o level vyššie. Si úžasná a som rad ze si môžem užívať tvoj skvelý koučing aj keď zatiaľ iba cez Skype.
  Radoslav Kozlov
  podnikatel, sportovec
 • Lucie
  Díky Míše se mi podařilo v krátkém čase uvést moje myšlenky a sny v život. Byla mi skvělým pomocníkem, rádcem, průvodcem a parťákem při přípravě i realizaci. Blízká mi byla i její empatie a vztah k tématům, která jsou mým životem, koníčkem i prací. Sladily jsme se na společnou vlnu tudíž velmi rychle. Je pro mě důležité, spolupracovat s těmi, kteří jsou podobně nadšení jako já, protože pak nejen vzájemná práce je radostí, ale celkový výsledek je zhodnocení této nenahraditelné kreativní energie. Spolupráce s Míšou mě bavila a těším se na další společné aktivity, protože jsou pro mě zárukou nejen pohodové, tvůrčí a obohacující spolupráce, ale především profesionální kvality.
  Lucie Königová
  koučka a lektorka, autorka projektu (Ne)gramotný rodič
 • Láďa
  Splnilo se mi to, co jsem si přál. Negace všeho druhu se snažím vyhnat ze své mysli už nějaký čas, a setkání s Míšou mi i v tomto směru pomáhají. Nejvíc, co jsem si odnesl, je uvědomění si, kudy cesta nevede.Také jsem překonal strach z neúspěchu a strach, že bych mohl udělat chybu. Často si přehrávám cvičení, která jsme dělali. Setkání s Míšou je vždy příjemným připomenutím toho, že co si člověk vpustí do hlavy, s tím pak žije a podle toho také žije. Velmi důležité je pro mne uvědomění si, že moje psychická stránka je ještě důležitější pro obchod, než znalosti.
  Ladislav Beneš
  podnikatel
 • Pavel Trnka
  Nejvíc mě potěšilo, že Míša dokázala správně a rychle odhalit stavy, které mě blokovaly k úspěchu v mé práci. Dokázala mi víc otevřít oči, na co se zaměřit.
  Pavel Trnka
  profesionální trader