Měním životy lidí k lepšímu.
Pomáhám jim odhalit a žít jejich maximální potenciál.

Získejte tipy pro šťastný a naplněný život a maximální využití svého potenciálu.

PŘIHLASTE SE

Kontakt

Chcete se cítit skvěle a žít naplno svůj potenciál?
Jste na správném místě.


Pokud máte nějaké dotazy, nebo si chcete domluvit konzultaci, ozvěte se na:

mail: info@misasoukupova.cz

tel: +420 606 097 047


Platby za semináře:

Informace k platbě jsou uvedené vždy přímo u semináře. • Alena
  Můj první kurz s Míšou byl super a přiznávám, že jsem ze začátku moc nevěřila, že by se mi váha ještě pohnula... A ono to šlo :) Sešly jsme se i pěkná parta. Během kurzu jsem zhubla 8 kg, celkem už 40 kg :)
  Alena Drábková
  manažerka obchodu
 • Marek Odrobina
  S Míšou jsem spolupracoval na novém projektu. Byla hnacím motorem a i mě samotného inspirovala k lepším a lepším výkonům. Práce s ní mě bavila a posouvala dál zároveň. Momentálně se nechávám dál mentorovat pro rychlejší dosažení profesních plánů i zlepšení životosprávy.
  Marek Odrobina
  advokát, podnikatel
 • Maxim
  To, co jsem se naživo dozvěděl, se vůbec nedá srovnat s knížkami nebo návody. Takže vřele doporučuji. Co se týče tradingu, tak psychika je obrovsky důležitá. Můžete se naučit spoustu postupů a strategií, ale bez zvládnuté psychiky to nejde. Řekněme, že psychika tvoří 70% úspěchu a know how tak 30%. Vřele doporučuji a jsem rád, že jsem mentoring podstoupil.
  Maksym Vykhoryev
  podnikatel a profesionální trader
 • Petra Žďárská
  Míšu si prostě zamilujete. Tato drobná žena dokáže vlídně, příjemně a s humorem ukázat, že hubnout jde, a není to zdaleka jen o stravě. Strava je část, ale primární je hlava. Míša používá speciální techniky k tomu, aby se v nás odehrály změny ke správnému nastavení. Nejlepší na tom je, že aplikovatelnost metody je úplně na všechno. Míša působí v oboru velmi dlouho a je vidět, že si prošla různými oblastmi zdravého životního stylu, proto bych se pro každou další radu obrátila znovu jen na ni. Díky své milé povaze přitahuje Míša velmi pozitivní lidi - na semináři tak byla velmi příjemná atmosféra po celou dobu. Míše upřímně děkuji.
  Petra Žďárská
  Herečka a konzultantka Feng-shui
 • Rado
  Miška, veľké ďakujem za raňajkový tip :) Úžasné. Hlad pociťujem oveľa neskôr :) A tiež veľké ďakujem za ozdravné hypnotické sugescie, v bazéne je to teraz o level vyššie. Si úžasná a som rad ze si môžem užívať tvoj skvelý koučing aj keď zatiaľ iba cez Skype.
  Radoslav Kozlov
  podnikatel, sportovec
 • Lucie
  Díky Míše se mi podařilo v krátkém čase uvést moje myšlenky a sny v život. Byla mi skvělým pomocníkem, rádcem, průvodcem a parťákem při přípravě i realizaci. Blízká mi byla i její empatie a vztah k tématům, která jsou mým životem, koníčkem i prací. Sladily jsme se na společnou vlnu tudíž velmi rychle. Je pro mě důležité, spolupracovat s těmi, kteří jsou podobně nadšení jako já, protože pak nejen vzájemná práce je radostí, ale celkový výsledek je zhodnocení této nenahraditelné kreativní energie. Spolupráce s Míšou mě bavila a těším se na další společné aktivity, protože jsou pro mě zárukou nejen pohodové, tvůrčí a obohacující spolupráce, ale především profesionální kvality.
  Lucie Königová
  koučka a lektorka, autorka projektu (Ne)gramotný rodič
 • Láďa
  Splnilo se mi to, co jsem si přál. Negace všeho druhu se snažím vyhnat ze své mysli už nějaký čas, a setkání s Míšou mi i v tomto směru pomáhají. Nejvíc, co jsem si odnesl, je uvědomění si, kudy cesta nevede.Také jsem překonal strach z neúspěchu a strach, že bych mohl udělat chybu. Často si přehrávám cvičení, která jsme dělali. Setkání s Míšou je vždy příjemným připomenutím toho, že co si člověk vpustí do hlavy, s tím pak žije a podle toho také žije. Velmi důležité je pro mne uvědomění si, že moje psychická stránka je ještě důležitější pro obchod, než znalosti.
  Ladislav Beneš
  podnikatel
 • Pavel Trnka
  Nejvíc mě potěšilo, že Míša dokázala správně a rychle odhalit stavy, které mě blokovaly k úspěchu v mé práci. Dokázala mi víc otevřít oči, na co se zaměřit.
  Pavel Trnka
  profesionální trader